אודותינו

0
Deal Score0
Deal Score0

שנים רבות אנחנו שוחים באתרי הקניות באינטרנט, עוד כשזה היה פחות סקסי להזמין משהו מאתר לא נודע. כבר בימים ההם חיפשנו והשוונו מחירים בין מוצר זה לאחר. היום שלא כמו אז יש כל כך הרבה מבחר ומגוון ובהתאם גם שוק אינסופי של מחירים. היום, בניגוד לעבר ניתן להזמין כמעט כל דבר עד לפתח הבית, ההיצע הוא אינסופי והכל זמין במרחק של מספר קליקים.

מזה זמן מה שאנחנו מפעילים קבוצת פייסבוק שצומחת אט-אט ומספקת לכם מוצרים רבים במחירים משתלמים. כשבחנו את התמונה הגדולה הבנו שכדי לתת לכם מגוון רחב יותר של מוצרים נצטרך לתכנן אתר שיאפשר לנו מצד אחד לפרסם דילים מיידים שדורשים זריזות וספונטניות בקניה ומן הצד האחר שיאפשר להכיל גם מוצרים שנמצאים תדיר ברמת מחיר משתלמת וכדאית לרכישה, יחד עם אופציות חיפוש מתקדמות שימצאו לכם בזמן הקצר ביותר את המוצר שאתם מחפשים ובמחיר המשתלם ביותר.

לאחר עבודה רבה ומאומצת פתחנו את האתר ונקווה שתהנו מהממשק הנוח והאפשרות למצוא את כל המוצרים הטובים והמעניינים במחירים משתלמים בצורה נוחה וידידותית.

כרגע האתר יתמקד במוצרים מאתר AMAZON שנשלחים לארץ. בהמשך נוסיף עוד אתרים אמינים אחרים שיתנו מענה במוצרים נוספים ובמחירים משתלמים.

גילוי נאות שחשוב לציין – רכישת המוצרים באמצעות האתר מקנה לנו עמלת שיווק קטנה המאפשרת לנו לתחזק אתר זה יחד עם עידכון יומיומי של מבצעים נקודתיים והוספת מוצרים נוספים כל הזמן. חשוב לומר כי המחיר שאתם משלמים לא מושפע מעמלה זו, להיפך, הדבר רק יאפשר לנו לקבל מבצעים טובים ומשתלמים יותר.

 

ספרו לנו מה דעתכם

      Leave a reply

      Register New Account
      Reset Password